SUSHI

13 položek celkem
sushi sada potravin
–9 %
Momentálně nedostupné
449 Kč

Základní balíček pro přípravu sushi. Obsahuje základní ingredience wasabi, zázvor, rýže, sojová omáčka, ocet a rolovací podložku. 

wasabi pasta
52 Kč

Wasabi paste 43 g.

Mizkan ocet na sushi 500 ml
95 Kč

Grain vinegar Mizkan 500 ml.

Rýže na sushi Royal Tiger 1 kg
77 Kč

Sushi rice Royal Tiger 1 kg

Řasa na sushi Yaki Nori 25 g
75 Kč

Yaki Nori roasted seaweed 25 g

Zázvor bílý nakládaný 100 g
30 Kč

Sliced Pickled Ginger

Ochucený rýžový ocet na sushi Mizkan 250 ml
85 Kč

Sushi seasoning, for sushi& salad dishes 

Rýžový ocet na sushi Kikkoman 300 ml
110 Kč

Seasoned vinegar for sushi rice

Screenshot 14 09 002
35 Kč

Sliced pickled ginger

Mořské řasy  36 g
42 Kč

Japanese Crispy Saeweed

Mořské řasy s příchutí sépie a chilli 24 g
59 Kč

Seaweed snack with chilli 24 g   

Wasabi pasta 43 g
44 Kč

Wasabi pasta k sushi

Wakame řasa sušená 100 g
99 Kč

Wakame seaweed dried

SUSHI

SUSHI - nejznámější japonské jídlo, které se pro svou kvalitu je stále oblíbenější. Postačí mít doma základní suroviny a sushi si připravíte během chvilky kdykoliv.

Mořská řasa - pečené, sušené, s příchutí pro obzvláštnění

Sojová omáčka - Kikkoman značka je velmi kvalitní a nabízí několik variant : bezlepková sojová omáčka, se sníženým obsahem soli a klasická. Další sojové omáčky v nabídce jsou thajské a honkongské.

Wasabi -  též nazývaný zelený křen, prodává se jak sušený nebo ve formě pasty. Čerstvý je velká vzácnost, pro jeho pěstitelskou náročnost. Pokud připravujetewasabi s prášku, doporučujeme připravovat vždy před podáváním, protože na vzduchu ztrácí na síle. Pasty udržovat v uzavřeních tubách.

Zázvor - Gari je nakládaný růžový zázvor, který pochází z japonska. Ostatní druhy zázvoru jsou celosvětově známe a těžko určit odkud vlastně pochází. Jediné co s jistotou víme, že je velmi zdraví! ALE pozor pro některé osoby může být naopak škodlivý, nedoporučuje se dětem, těhotným ženám.

Rýže - pro přípravu sushi je vhodná lepkavá rýže a kulatozrná. Vhodný druh rýže a postup přípravy najdete vždy na obalu. U nás je dostupná rýže, která je převážně pěstována v Italii. Je velmi kvalitní a pro přípravu sushi vhodná.

Rýžový ocet - ochucený a neocucený. Používá se pro dochucení rýže a je nedílnou složkou pro přípravu tohoto pokrmu. Záleží na vás, který zvolíte. Dodává rýži kyselost a sladkost zároveň.