Pro veškerou komunikaci doporučujeme email, reagujeme na něj v pracovní dny do 24 hodin. Telefonní linka je v tomto období přetížená.

Pánev WOK ocelová 38 cm - ploché dno

Kód: 20039
Neohodnoceno
Značka: ČÍNA
–9 %
Pánev WOK ocelová 38 cm - ploché dno
–9 % 499 Kč
Skladem (37 ks)

Steel Wok - ocelová pánev wok s průměrem 38 cm - ploché dno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický plechový wok, na kterém se vaří po celé Asii. Má ploché dno, proto je vhodný i na sklokeramické desky. Dřevěná rukojeť.

Před prvním vařením je třeba wok takzvaně vypálit. Pak bude jeho povrch dokonale nepřilnavý. 

Doporučený postup: nový wok nejprve důkladně omyjte teplou vodou, saponátem a drsnější houbičkou, a to zevnitř i z venku. Dokonale suchý wok dejte rozpálit na plynový vařič. Povrch woku začne postupně měnit barvu. Otáčejte wokem tak aby se barva změnila na celém povrchu. Pak do woku nalijte asi dvě lžíce oleje a opatrně rozetřete po celém woku. Rozpálený olej se začne vypalovat. Pak nalijte další olej a nasypte do woku větší množství nakrájené zeleniny ( může být salát, zázvor, jarní cibulka ). Smažte do černa a mícháním zeleniny roztírejte olej po celém woku. Usmaženou zeleninu vyhoďte, wok nechte vystydnout a vytřete papírovým ubrouskem.

Mnoho názorných videí lze nalézt na youtube.com ( how to seasonig wok ). 

Vypálený wok nemyjte nikdy saponátem a nedávejte do myčky!

Bez vypálení woku nelze bohužel uznat jeho reklamaci co se týče přilnavosti povrchu woku (neboli pokud wok nevypálíte a bude se vám v něm lepit jídlo, tak to nelze reklamovat). 

Vyrobeno : Čína

Materiál: plech a dřevo 

Doplňkové parametry

Kategorie: WOK PÁNVE
Hmotnost: 1.3 kg
Materiál: ocel
Průměr: 33 cm