Moya Matcha Daily 30 g v tubě

Kód: P0003
229 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Vysoce kvalitní bio japonská organická matcha Daily z 2. a 3. sklizně se silnou chutí zeleného čaje. Má silnější a hořčí chuť ve srovnání s vyššími stupni matcha. Je to ideální volba pro milovníky zeleného čaje a ideální ingredience pro koktejly, zmrzlinu a pečení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní bio japonská organická matcha Daily  z 2. a 3. sklizně se silnou chutí zeleného čaje, která se získává z čajových lístků, které jsou speciálně zastíněné před přímým slunečním zářením. Výsledkem je vyšší obsah chlorofylu a L-Theaninu a bohatší, zelenější barva. Čerstvé listy se potom seberou, spaří, suší vzduchem a rozemelou na prášek. Má silnější a hořčí chuť ve srovnání s vyššími stupni kvality matcha. Je to ideální volba pro milovníky zeleného čaje a ideální ingredience pro koktejly, zmrzlinu a pečení. 

Kvalitní čaj BIO Moya Matcha je pečlivě pěstován na malých, rodinných biocertifikovaných polích v japonském Uji, regionu známém pro nejvyšší kvalitu zeleného čaje matcha díky svému jedinečnému mikroklimatu.
Každá šarže tohoto organického matcha je pečlivě kontrolována na možné chemické zbytky a jeho kvalita je potvrzena přísnými japonskými standardy a ekologickou certifikací. Moya Matcha se pak zpracovává lokálně, hermeticky zabalí a expeduje v malých dávkách, aby se zajistila maximální čerstvost.

Příprava čaje matcha není časově náročná, a nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Je to jemný prášek, který se smíchá s vodou. K tomuto účelu můžete použít jak tradiční šlehání bambusovou metličkou (chasen), tak klasickou metličkou či elektrický napěňovač mléka.

Složení: zelený čaj matcha z 2. a 3. sklizně

Hmotnost: 30 g

Země původu: Region Uji, Prefektura Kyoto, Japonsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.045 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz