Balzám nefritové rosy, 6 ml

Kód: F0001
95 Kč
Skladem (>5 ks)

Feng You Jing je čínský název pro balzám nefritové rosy. Balzám poskytuje účinnou úlevu při bodnutí hmyzem, rýmě či bolestech hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balzám nefritové rosy, také známý jako Feng You Jing, je přírodní přípravek v Asii velmi oblíbený pro své uklidňující účinky. Jeho typická nazelenalá barva a vůně mentolu poskytují úlevu při různých nepříjemnostech, jako jsou například zarudnutí a otoky po kousnutí nebo bodnutí hmyzem, nevolnost v dopravních prostředcích, bolest hlavy v počátečním stadiu nachlazení a chřipek, rýma, bolest svalů a další. Podle tradiční čínské medicíny má balzám nefritové rosy ochlazující povahu a pomáhá s pročišťováním horka, zastavením bolesti a zmírněním svědění. Používá se aplikací přímo na postižené partie kůže jemným vmasírováním. Balzám nefritové rosy také pomáhá udržet koncentraci při studiu nebo během dlouhých jízd automobilem.

 

Složení: přírodní mentol, kafr, eukalyptový olej, olej z hřebíčkovce vonného, salicylan metylnatý, chlorofyl, tekutý parafín a rostlinná aromata.

Upozornění:

Tento přípravek je určen pro vnější použití.

Skladujte jej v suchu a temnu při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po použití pečlivě uzavřete lahvičku, abyste zabránili unikání těkavých složek rostlinných esencí.

Nepoužívejte tento produkt na podrážděnou nebo přecitlivělou pokožku, otevřené rány, popáleniny, proleženiny, hnisající nebo mokvající vředy. Nedoporučuje se aplikace v oblastech s jemnou pokožkou nebo sliznicemi, jako jsou oči, bradavky nebo genitálie. Po aplikaci vždy umyjte ruce, aby nedošlo k náhodnému podráždění očí. Tento produkt by měl být používán s opatrností u těhotných žen a u dětí do 3 let věku. Neaplikujte ho, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek. Dospělá osoba by měla aplikaci u dětí provádět sama. Pokud pocítíte nepohodlí jako pálení nebo svědění, okamžitě přípravek přestaňte používat. V případě výrazných bolestí hlavy neznámého původu nebo abnormální reakce po kousnutí nebo bodnutí hmyzem nepoužívejte tento přípravek jako náhradu za cílenou léčbu. V těchto případech je nutné vyhledat odbornou lékařskou pomoc.

Obsah balení: 6 ml

Výrobce: Zhangzhou Biochemic Pharmaceutical Factory, China

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní lékárna
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz