Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2955 hodnotení
5
2838x
4
58x
3
20x
2
6x
1
33x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

KS Avatar autora KAMIL SATKE Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.11.2024
Velký výběr kvalitního zboží Rychlé vyřízení a odeslání objednávky
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek. 29.11.2024
- Platba převodem vše vyřešila.Nemám peněz, nemám objednané.

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.11.2024
+ nabídka výrobků je opravdu zajímavá
+ rychlé dodání zakoupeného zboží
- nic

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.11.2024
Zboží dorazilo v pořádku jednání a objednání velmi jednoduché celkově spokojenost s nákupem
ZH Avatar autora Zuzana Hlásniková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.11.2024
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.11.2024
+ Dodávka až do domu, vše naprosto v pořádlu a důkladně zabalené.

Z Avatar autora Zoran Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.11.2024
Zboží jsem nedostal a nemůžu se dovolat na e-schop. Nejhorší obchod co jsem kdy zažil.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.11.2024
+ Velký výběr originálních potravin

JF Avatar autora Jaromir Fischer Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.11.2024
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.11.2024
+ Vše v pořádku jako obvykle
- Nic

MD Avatar autora Magdaléna Dutková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.11.2024
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.11.2024
Za dva dny zboží doručeno
JK Avatar autora Jaroslav Krpálek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.11.2024
Maximální spokojenost
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.11.2024
Vše rychle a v pořádku.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.11.2024
velká spokojenost-nakupuji opakovaně
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.11.2024
Obchod mohu jen doporučit. Jeden den objednám, druhý den je dodáno.. prostě super!
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 0 z 5 hviezdičiek. 12.11.2024
Instantní nudle 13066 Soba classic v kelímku mi byly doručeny s prošlou záruční dobou 06/2024.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.11.2024
Spokojenost s dodáním, vše dobře zabaleno. Doporučuji tento obchod.
PP Avatar autora Pavel Polák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.11.2024
DB Avatar autora Dana Bartošová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.11.2024

Ovládacie prvky výpisu

2969 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz