Moya Matcha PREMIUM To Go!

Kód: P0001
–6 % 310 Kč
Skladem (20 ks)

Moya Matcha PREMIUM To Go! – 24 x 1,5g sáček

Moya Matcha Traditional se pěstuje v oblasti Uji v prefektuře Kjóto, která je známá pěstováním zeleného čaje nejvyšší kvality po více než 800 let. Region Uji je známý svými úrodnými půdami a čistou vodou. Rostliny zeleného čaje mají ideální podmínky pro růst díky kopcům poskytujícím dobré sluneční světlo, častým mlhám, které chrání jemné listy před mrazem a velkému množství srážek. Moya Matcha se pečlivě pěstuje a sklízí na malých rodinných polích s organickým čajem. Poté je čaj zpracován místně v Japonsku a odesílán v malých dávkách k zákazníkovi, aby byla zajištěna maximální čerstvost. Tento postup pomáhá chránit všechny vlastnosti čajového lístku a udržuje vysokou hladinu minerálů a antioxidantů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelený čaj Matcha má podle tradiční východní kultury pozitivní zdravotní účinkyZvyšuje energii bez vedlejších účinků, duševní ostražitost a pohodu. Pomáhá spalovat tuky a urychluje metabolismus. Má silné antibakteriální a antivirové účinky. Je silný i v boji proti rakovině a při její prevenci. Zpomaluje stárnutí kvůli vysokému obsahu antioxidantů. Snižuje hodnoty špatného LDL cholesterolu a cukru v krvi.
Má vysoký obsah antioxidantů, vitamínů a minerálů. Kromě toho, že je vhodný i na samotné pití, má své zastoupení i v kuchyni do koláčů, zmrzliny, chlazených nápojů, čokolády a podobně.

Proč čaj od značky Moya Matcha?

Kvalitní čaj BIO Moya Matcha je pečlivě pěstována na malých, rodinných biocertifikovaných polích v japonském Uji, regionu známém pro nejvyšší kvalitu zeleného čaje matcha díky svému jedinečnému mikroklimatu. Každá šarže našeho organického matcha je pečlivě kontrolována na možné chemické zbytky a jeho kvalita je potvrzena přísnými japonskými standardy a ekologickou certifikací. Moya Matcha se pak zpracovává lokálně, hermeticky zabalí a expeduje v malých dávkách, aby se zajistila maximální čerstvost.

Moya Matcha To Go! je praktická nejprodávanější forma balení organického Moya Matcha PREMIUM stupně obsahující 24 x 1,5g jednorázové sáčky na každodenní užívání, které lze připravit za tepla nebo za studena. Díky jednorázovým sáčkům je v každém šálku zaručena maximální čerstvost nápoje matcha a zachovány žádoucí příznivé účinky pro lidský organizmus.
Moya Matcha PREMIUM se získává z 1. a 2. sklizně z čajových rostlin, které jsou speciálně zastíněné před přímým slunečním zářením. Výsledkem je vyšší obsah chlorofylu a L-Theaninu a bohatší, zelenější barva. Čerstvé listy se potom seberou, suší a rozemelou na prášek. Moya Matcha PREMIUM má vyváženou bohatou hořko-sladkou chuť, krémovou texturu a malachitovou zelenou barvu. Jeho plná chuť je ideální k pití samostatně, ale také lze přidat do kafe latte, smoothies a limonád.

Výrobce neuvádí žádné alergeny. Alergikům však doporučujeme při prvním užití zvýšené opatrnosti! 
Po otevření je doporučeno skladovat v chladu.

Složení: zelený čaj v prášku

Hmotnost: 36 g 

Země původu: Japonsko

Doplňkové parametry

Kategorie: ČAJE
Hmotnost: 0.14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: