UPOZORNĚNÍ: Z důvodů velkého přetížení přepravních společností se můžou prodlužovat dodací doby objednávek.

SADA 3 NOŽŮ DELLINGER JOSHI SAKURA, VČETNĚ BRUSNÉHO KAMENE 1000/6000

Kód: E0034
6 749 Kč
Skladem (99 ks)

Mistrovská sada Dellinger JOSHI Sakura & 3 nože ze série Dellinger JOSHI s motivem sakury & brusný kámen #1000/6000 &úhlová svěrka & dřevěná dárková krabice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sada 3 nožů Dellinger JOSHI Sakura, včetně brusného kamene 1000/6000 v dřevěné dárkové krabici

Překrásná sada 3 nožů Dellinger JOSHI Sakura z japonské damaškové oceli (damascus steel) VG-10 s působivou kresbou sakury na ostří nožů. Velmi ostré a tvrdé řezné jádro z japonské oceli vg-10, které je velmi dobře chráněno proti korozi, tím že je vloženo mezi 66 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí SS316 (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Čepel tohoto nože prochází kalením ve velmi přesných vakuových pecích (vacuum heat treatment). Každý nůž je ručně broušený a při tvrdosti okolo 61 HRC dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti.

Osmihranná rukojeť ( octagonal handle ) je vyrobena ze stabilizovaného dřeva Palisandru a Ebenu. Je ozdobena středovým mozaikovým nýtem a vždy pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná. Ideálně navržena pro vynikající ruční ovládání. Speciálně navržený tvar záštity je vhodný pro asijský úchop nože.

nůž Kiritsuke Gyuto     nůž šéfkuchaře, délka ostří 210 mm     
Nůž Nakiri                      nůž na zeleninu, délka ostří 170 mm      
Nůž Utility                      nůž univerzální, délka ostří 135 mm   

Kámen brusný              hrubost #1000/6000
Svěrka úhlová               pro snadnější broušení              

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Ostření nože: pro ostří nože z damaškové oceli doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: