PROFESIONÁLNÍ 7-MI DÍLNÁ SADA KUCHYŇSKÝCH A KUCHAŘSKÝCH NOŽŮ S PRAKTICKÝM DRŽÁKEM

Kód: E0036
11 149 Kč
Skladem (1000 ks)

Mistrovská sada & 5 nožů ze série Dellinger Samurai & nůžky na maso a drůbež & stabilní dřevěný držák z akátového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální 7-mi dílná sada kuchyňských a kuchařských nožů SAMURAI s držákem 

Nože Dellinger Samurai mají ultra ostré řezné jádro z japonské oceli vg10, které je velmi dobře chráněno proti korozi. Japonská ocel vg10 má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti R62 +/- 1 Rockwella. Jádro z japonské oceli vg10 je vloženo mezi 66 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí ( damascus steel ), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Třpitivý damascénským vzor čepelí TINY WAVE minimalizuje tření při řezu a zabraňuje přilepení krájeného materiálu k čepeli. Damascénský vzor připomínající rozbouřené moře TINY WAVE je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality.


Rukojeť západního stylu je vyrobena z materiálu G-10 a je ozdobena středovým mozaikovým nýtem. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Speciálně navržený tvar záštity je vhodný pro asijský úchop nože. Trojité nýtování zajišťuje dokonalou pevnost, stabilitu a spojení damaškového ostří k rukojeti. Materiál G-10 je voděodolný a zcela bez zápachu. Můžete si být jisti, že tento materiál nebude v průběhu času korodovat, oxidovat nebo se nestane měkčí a křehčí. Tento materiál nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, na rozdíl od tradičních materiálů, jako je dřevo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: